Jälgi suhtlust

Jälgi kõnesid, meile ja kontaktide ajalugu just seal, kus sul parajasti vaja, et omada oma ajakavast alati täielikku ülevaadet

Kontaktide haldamine

Kasvata endale kontaktisikute ja organisatsioonide piiramatu andmebaas ning näe ühel ajajoonel kogu kontaktidega seotud tegevuste ajalugu

 • Kontaktid

  Pipedrive'is on sinu kontaktid hästi organiseeritud – kas isikute või organisatsioonide all. Kui need on lisatud, saad nii isikuid kui ka organisatsioone igal ajal tehingutega siduda.

 • Impordi

  Impordi kontakte tabelarvutuslehtedelt ja oma varasemast CRMist või sünkrooni oma Google'i ja Microsofti kontaktid veelgi hõlpsamalt.

 • Kontaktisikute ajajoon

  Siin näed iga kontaktisikuga seotud kõnede, meilide ja tegevuste visuaalset ajalugu, see teeb viimaste vestluste ülevaatamise enne järgmist ühendusevõtmist veelgi hõlpsamaks.

Meilipostkast

Halda müügikõnelusi oma valitud postkastist ja lase meilid automaatselt siduda tehingute ja kontaktidega

 • Meilide sünkroniseerimine

  Kasuta kahesuunalist meilide sünkroonimist, nii saad meile saata ja vastu võtta oma töömeili või Pipedrive'i postkastist ja näha mõlemas kõige värskemat teavet. Või siis kasuta nutikat meili pimekoopiat (BCC), et sünkroonida meile ühekaupa.

 • Avamise ja linkide klikkimise jälgimine

  Saa reaalajas teavitusi, kui sinu Pipedrive'ist saadetud kiri avatakse või linkidele klõpsatakse. Nii tead just õigel hetkel uuesti ühendust võtta.

 • Mallid

  Saada vähema ajaga välja rohkem kirju, jäädes samas siiski isiklikuks. Vali sobilik valmismallide seast või loo ise uus. Kasuta liitvälju teabe automaatseks edastamiseks.

 • Rühmameil

  Saada mugavalt hulk kirju korraga tervele rühmale, nagu näiteks potentsiaalsed huvilised. Kasuta kohandatud malle ja liitvälju, et sõnumeid personaalsemaks muuta ning määra, kes sinu ettevõtte kasutajatest neid näevad.

 • Meilide saatmise ajastamine

  Saada õige sõnum õigel ajal

  Kas sa tegeled klientidega, kes asuvad eri ajavööndites? Saada kirjad teele pärast oma tööpäeva lõppu, ilma et peaksid end töölainele lülitama.

Helistaja

Tee müügikõned otse võrgust kõnede kiireks jälgimiseks, salvestamiseks ja ülevaadete saamiseks – kõik ühes kohas

 • Väljahelistamine

  Ühenda oma telefoninumber, seejärel klõpsa helistamiseks kontaktisiku numbrile otse Pipedrive'is. Käed-vabad helistamine tähendab, et saad kõne ajal märkmeid teha ja üksikasju kontrollida.

 • Kõne logimine

  Sinu kõned registreeritakse automaatselt lõpetatud tegevustena vastavate tehingute alla, nii et saad täpselt näha, millal kellegagi ühendust on võetud.

 • Kõnede salvestamine

  Kontrolli veelkord eelmiste vestluste salvestisi, mis on tehingute juurde salvestatud. Kui administraator seda võimaldab, siis saad neid audiofailidena alla laadida.

Planeerija

Planeeri kohtumisi ühe liigutusega, jagades oma vabade aegade teavet ning võimaldades kutsututel valida aeg, mis sobib teile mõlemale

Tegevuste kalender

Vaata, mis sind ajakava järgi ees ootab ja halda oma tegevusi, et ajakasutust optimeerida

 • Kalender

  Vaata kalendrivaadet, et näha oma tegevusi päevakaupa või tegemata tööde nimekirjana. Sünkrooni see Google'i, Outlooki või mistahes teise kalendriga, mida kasutad – ja sa ei satu oma päevaplaani vaadates enam kunagi segadusse.

 • Müügitegevused

  Planeeri kontaktisikute, organisatsioonide või tehingutega seotud kõnesid, meile ja kohtumisi. Jälgi tiimi või üksikute töötajate tulemuslikkuse põhinäitajaid (KPI), et võidukaid tegutsemisviise taas korrata.

 • Meeldetuletused

  Saa tegevuste teavitusi meili teel, Pipedrive'i veebirakenduse või mobiilirakenduse kaudu või neid kolme võimalust kombineerides – siis ei lähe sul järeltegevused kunagi meelest.

Smart Docs

Koonda kogu dokumentatsioon ühte kohta Smart Docsi abil. Saada Pipedrive'ist jälgitavaid müügipakkumisi, ettepanekuid ja lepinguid ning sulle saabuvad teavitused, kui klient need avab. Pipedrive'i logo saad dokumentidelt eemaldada. Jagatud dokumendid ja mallid on kõigile tiimiliikmetele lihtsalt ja kiiresti kättesaadavad. Digiallkirjastamist kasutades saad tehingud kiiremini sulgeda.

 • Dokumentide automaatne eeltäitmine Pipedrive'is sisalduvate andmetega

  Saada hinnapakkumisi kiiremini ‒ vähem kopeerimist ja vähem vigu. Loo dokumentide mallid, mis automaatselt tõmbavad andmeid sinu tootekataloogist või mistahes väljalt Pipedrive'is.

 • Tegutse, kuni tehing on kuum

  Soovid, et oskaksid potentsiaalse kliendi mõtteid lugeda? Saates jälgitavaid dokumente, saad otsekohe teada, kui need avatakse. Tee järeltoimingud õigel ajal ja sulge tehing kiiremini.

 • Ettevõtte-ülene dokumentide ja mallide jagamine

  Taga kõigile tiimiliikmetele lihtne ja kiire ligipääs jagatud dokumentidele ja mallidele.

  Jälgi tehingutega seotud dokumente Pipedrive'is või salvestuspaigas*, hindamaks nende tõhusust ja tehes vajaduse korral parandusi.

  *Google Drive ja Microsoft OneDrive.

 • Sulge tehingud digiallkirjastamise abil

  Digiallkirjastamine annab sinu klientidele võimaluse dokumente allkirjastada ilma neid välja printimata või lisandmooduleid alla laadimata. Saad tehingud märksa kiiremini sulgeda, kui ei pea klienti viimase füüsilise allkirja pärast taga ajama.

 • Eemalda oma tiimi dokumentidelt Pipedrive'i logo

  Lubades kliendil sinu dokumente avada ja allkirjastada, muudad tehingute sulgemise ladusamaks. Eemalda Pipedrive'i logo ja promo selle asemel oma ettevõtet.

 • PDF-kasutajatugi

  Luba kasutajatel oma klientidega jagada PDF-dokumente avaliku jagamislingi kaudu, kust saab jälgida, millal dokument avatakse, ning paluda need digitaalselt allkirjastada.

 • Google Sheetsi / Google Slidesi kasutajatugi

  Täienda tööriistu Google Sheets ja Google Slides Smart Docsi funktsioonidega: loo mitmesuguseid malle, täienda malle/dokumente automaatselt Pipedrive'is olevate andmetega, koosta Sheets/Slides-dokumente ning jaga neid klientidega, kasutades jälgimislinki, ja palu need digitaalselt allkirjastada.

Rohkem võimalusi

Kontaktide kaart

Google Mapsi integratsiooniga saad vaadata, kus sinu kontaktid asuvad ning neid linnade, maakondade või riikide järgi filtreerida

Failimanused

Lisa faile meilidele, tehingutele, kontaktisikutele ja loetelu toodetele

Kohandatavad allkirjad

Jäta õige mulje täielikult kohandatavate meiliallkirjadega

Seda kasutab 95 000 ettevõtet 179 riigis

Ühine müügiekspertidega

või

või
Vaata demot