Kõik kategooriad
Blogi
Teadmusbaas
Akadeemia
Kogukond

Otsisõnaga "" vasteid ei leitud

Logi sisse

MÜÜK

Miks ikkagi kasutada müügitarkvara

Tegeled sa autode või tarkvaramüügiga, on su tiimis kaks või kakssada inimest, arvata võib, et kasutad mõnd tööriista, mis müügiprotsessi hõlpsamaks teeb. Arvutustabelid ja meilitööriistad on kindlasti alustuseks väga head, kuid sageli neist lihtsalt ei piisa.

Müügitarkvara või müügiplatvorm on keskne koht, kuhu saab kõiki andmeid koondada lihtsas ja hõlpsasti loetavas formaadis. See aitab müügitiimil paremini koostööd teha, müügiprotsessi tõhusamaks muuta ja ka müügitsükleid prognoosida. Väljaande Tech News World kohaselt loodavad enam kui pooled ettevõtted, et müügiplatvormi kasutamine aitab neil müügitulemusi parandada. Teised müügitarkvara kasutamise kinnitust leidnud plussid on suurenenud kliendirahulolu ja kordustellimused, uute äride loomine ja üldine kulude vähendamine. Tahaksid näha, mida üks müügiplatvorm endast kujutab ja kuidas see välja näeb?

Täielik ligipääs. Krediitkaarti pole vaja.

4.5/5

4.3/5

4.3/5

4.8/5

4.5/5

4.5/5

Müügitarkvara populaarsemad funktsioonid

TARKVARAFUNKTSIOON

Müügitoru ja tehingud

Kui hakkad otsima endale sobivat müügitarkvara, vaata kõigepealt põhifunktsioone. Müügitorud ja tehingud on iga professionaalse CRMi vundamendiks. Need funktsioonid võimaldavad sul müügiprotsessi visualiseerida ja tehinguid võidu suunas lükata. Soovitame sul valida tarkvara, mis on maksimaalselt kohandatav sinu ärimudeli ja töövooga sobivaks.

Pipedrive'iga näiteks saad lisada tehingud, nende väärtuse, võitmise tõenäosuse ja eeldatava sulgemisaja. Saad tehinguid hallata ja jälgida müügitoru etappide kaupa. Sa saad etappe kohandada vastavalt oma müügitsüklile, luua tiimiüleseid müügitorusid ja filtreerida tulemusi müügiesindajate või etappide kaupa või siis luua igale tiimiliikmele oma müügitoru. Värvilised viidad juhivad su tähelepanu tehingutele, mis hakkavad maha jahtuma, nii näed sa kohe, millega tuleb kõigepealt tegeleda.

Selles sisaldub:

kohandatavad väljad

lihtsalt kopeeritav liides

kasutajasõbralik ülesehitus

Mobiilirakendus

Pääsed oma andmetele ligi igast seadmest ka liikvel olles

Regulaarsed tulud

Jälgi kõiki oma tellimusi ja püsikliente

Müügivihjete hankimise vestlusrobot

Suhtle oma veebilehe külastajatega automaatselt 24/7

Kontaktide haldus

Saad väärtusliku ülevaate oma kontaktidest ühe klõpsuga

TARKVARAFUNKTSIOON

Automatiseerimine

Veel üks müügiplatvormi oluline komponent on automatiseerimine. See funktsioon aitab sul töövoo sujuvamaks muuta ning säästa aega ja raha. Müügitarkvara peaks pakkuma erinevaid automatiseerimisvõimalusi mitmesuguste haldusülesannete ja korduvate tegevuste jaoks.

Pipedrive'iga saad automatiseerida pea kõik müügiprotsessi sammud kogu tiimi jaoks. Nii tegeletakse sinu müügivihjetega automaatselt ja sina saad samal ajal keskenduda esmatähtsatele ülesannetele. Määra automatiseeringu käivitajad ja soovitud toimingud ning siis teebki automatiseering sinu eest kogu töö. Saad automatiseerida ka personaalseid meilimalle, nii et need läheksid välja siis, kui lood uue tehingu või liigutad tehingut müügitorus ühest etapist teise.

Vaata lähemalt

TARKVARAFUNKTSIOON

Ülevaated ja aruanded

Professionaalne müügitarkvara peaks pakkuma sulle kasulikke ülevaateid näiteks aruannete ja visuaalsete töölaudade kujul. Erinevalt arvutustabelitest pakuvad visuaalsed aruanded kasutajale kogu teavet ühe pilguga haarataval kujul ja suunavad nende tähelepanu müügi optimeerimise jaoks õigesse kohta. Soovitus: aruanded peaksid kindlasti olema kohandatavad, et nad peegeldaksid just sinu äri KPIsid.

Pipedrive'iga saad sa lisada aruannetele kohandatavaid välju, et fikseerida ja jälgida mistahes mõõdikuid ning filtrite abil tuvastada nii võitu toovad tegutsemismustrid kui ka kitsaskohad. Saad hoida oma kõige olulisemad aruanded ja KPId ühes keskses kohas, nii on neid mugav jälgida. Ja sa saad seada nii individuaalseid, meeskondlikke kui ka kogu ettevõtte eesmärke ning jälgida nende suunas liikumist reaalajas mõõdikute abil kohandatavatel töölaudadel. Saad jagada aruannete linki, kellele vaja, olgu nad siis Pipedrive'i kasutajad või mitte.

Selles sisaldub:

Visuaalsed aruanded

Müügitoru mõõdikud

Kohandatavad töölauad

TARKVARAFUNKTSIOON

Meilivahetuse ja suhtluse jälgimine

Ja lõpuks, ideaalne müügitarkvara peab pakkuma lihtsat meilide ja suhtluse jälgimise võimalust. See aitab sul hallata müügivestlusi, linkides need automaatselt tehingute ja kontaktisikutega.

Pipedrive'is saad jälgida otse platvormil ning saada reaalajas teavitusi, kui mõni sinu kiri avatakse või lingile klõpsatakse. Nii saad alati teha õigeid järeltoiminguid õigel ajal. Suhtluse tõhustamiseks pakub Pipedrive ka mitmeid meilifunktsioone, nagu kahesuunaline kirjade sünkroonimine, hulk mitmesuguseid meilimalle ja rühmameilide võimalused.

Vaata lähemalt
Vestluste integreerimine

Suuna vestlussoovid oma veebilehelt müügiesindajatele

Ülesannete haldus

Halda kõiki müügiga seotud ülesandeid ühest kohast

Arved ja maksed

Koosta ja saada arveid oma arveldusrakendusse otse Pipedrive'ist

Müügivihjete hindamine

Pane tõhusad müügivihjete hindamise funktsioonid raha teenima

Liitu enam kui 95 000 ettevõttega

Müügitarkvara, mis aitab sinu äril kasvada

Pipedrive on loodud selleks, et:

 • aidata sul sulgeda rohkem tehinguid
 • vähendada müügitöös ringijooksmist
 • aidata tiimiliikmetel paremini koostööd teha
 • automatiseerida müügitoiminguid
 • toetada kliendisuhtlust
 • luua kohandatavaid müügiaruandeid

Müügitööriist, mida kasutab 95 000 ettevõtet

Sulle võiks meeldida ka

Kuidas valida müügiplatvormi? Kuidas Pipedrive reaalselt välja näeb ja mida see pakub teistest CRMidest enamat? Oleme siia koondanud kasulikku teavet, nii et saaksid valida endale müügikeskkonna, mis on päriselt sinu teenistuses ja mitte vastupidi.

Müügitarkvara KKK

 • Mis on müügitarkvara?

  Müügitarkvara on tarkvara, mis on loodud toetama kõiki müügitegevusi läbi kogu müügitsükli mitmesuguste müügikesksete funktsioonide abil, nagu visuaalsed müügitorud, tegevused ja automatiseeringud.

 • Mis on minu jaoks sobivaim müügitarkvara?

  Kõigepealt tee kindlaks, kas tarkvara, mida sa silmas pead, on usaldusväärsete veebilehtede ja ametlike hindajate poolt tunnustatud. Pipedrive'i on tunnustanud Gartner, seda on kõrgelt hinnanud Trustpilot, Software Advice, Capterra, G2 ja mitmed teised usaldusväärsed allikad. Kui see linnuke on tehtud, liigu edasi funktsioonide ja hindade võrdluse juurde, veendumaks, et saad oma raha eest võimalikult hea asja.

 • Mis on Pipedrive?

  Pipedrive on CRM, mis on mõeldud müügipersonalile mistahes tegevusalal. See aitab parandada üldist müügitöö ja müügisuhtluse kvaliteeti, teha rohkem tehinguid ja hankida rohkem müügivihjeid.

 • Kuidas Pipedrive'i kasutada?

  Pipedrive'i kasutamine on imelihtne ja loogiline. Selleks aga, et saaksid sellest maksimaalselt kasu, oleme loonud abikeskuse, kus on rohkesti juhiseid, õpetlikke artikleid ja abivalmis kogukond Pipedrive'i kasutajatest, kes suurima rõõmuga jagavad sulle oma soovitusi ja nippe!

Müü rohkem. Maksa vähem. Proovi seda tasuta!

Täielik ligipääs. Krediitkaarti pole vaja.