Wszystkie kategorie
Blog
Baza wiedzy
Akademia
Społeczność

Nie znaleziono żadnych wyników dla „”

Zaloguj się

SPRZEDAŻ

Po co w ogóle korzystać z oprogramowania do zarządzania sprzedażą

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży sprzedaży oprogramowania czy samochodów, Twoja firma zatrudnia 2 albo 200 handlowców, najprawdopodobniej korzystasz przynajmniej z jednego narzędzia do usprawnienia swojego procesu sprzedażowego. Arkusze kalkulacyjne i narzędzia e-mailowe to z pewnością dobry początek, ale zazwyczaj to za mało.

Oprogramowanie do zarządzania sprzedażą lub platforma sprzedażowa to scentralizowane centrum sprzedaży, stworzone w taki sposób, aby przedstawiać dane w sposób prosty i czytelny, pozwalając handlowcom na współpracę, optymalizację procesu sprzedaży, a nawet prognozowanie cyklów sprzedaży. Według Tech News World ponad połowa firm oczekuje poprawy swoich wyników ze sprzedaży dzięki platformie sprzedażowej. Inne udowodnione korzyści ze stosowania oprogramowania do zarządzania sprzedażą obejmują zwiększenie satysfakcji klientów oraz wskaźnika retencji, generując nowe możliwości rozwoju i redukując całkowite koszty. Chcesz się przekonać jak wygląda i działa platforma sprzedażowa?

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

4.5/5

4.3/5

4.3/5

4.8/5

4.5/5

4.5/5

Popularne funkcje oprogramowania do zarządzania sprzedażą

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Lejek i szanse sprzedaży

Szukając oprogramowania do zarządzania sprzedażą należy zacząć od podstaw. Lejki i szanse sprzedaży to podwaliny każdego profesjonalnego oprogramowania CRM. Te funkcje pozwolą na wizualizację procesu sprzedaży i zamknięcie szans sprzedaży. Zalecamy wybór oprogramowania do zarządzania sprzedażą, które pozwala na personalizację tyle opcji, ile tylko się da, aby jak najlepiej odzwierciedlić Twój model biznesowy i przepływ pracy.

Dzięki Pipedrive możesz na przykład dodawać szanse sprzedaży, ich wartość, prawdopodobieństwo i spodziewaną datę zamknięcia, a następnie możesz je organizować i śledzić na każdym etapie lejka. Możesz spersonalizować etapy, aby dopasować je do swojego cyklu sprzedaży, tworzyć lejki dla zespołu i filtrować wyniki według przedstawiciela lub etapu, lub stworzyć osobny lejek dla każdego członka zespołu. Kolorowe oznaczenia skierują Twoją uwagę na szanse, których potencjał spada, abyś wiedział czym zająć się w pierwszej kolejności.

Zawiera:

Pola własne

Interfejs typu drag-and-drop

Intuicyjny design

Aplikacja mobilna

Miej dostęp do swoich danych sprzedażowych gdziekolwiek jesteś, z dowolnego urządzenia

Przychody cykliczne

Miej wgląd we wszystkie swoje subskrypcje i powracających klientów

Chatbot do generowania potencjalnych klientów

Prowadź automatyczne interakcje z odwiedzającymi Twoją stronę internetową 24/7

Zarządzanie kontaktami

Zyskaj cenny wgląd w swoje kontakty jednym kliknięciem

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Automatyzacja

Kolejnym kluczowym elementem platformy sprzedażowej jest automatyzacja. Funkcje automatyzacji pomagają usprawnić przepływ pracy, zaoszczędzić czas i ograniczyć wydatki. Oprogramowanie do zarządzania sprzedażą powinno zawsze oferować różne funkcje automatyzacji dla wielu administracyjnych i powtarzalnych zadań.

Dzięki Pipedrive możesz na przykład zautomatyzować praktycznie każdy etap procesu sprzedaży dla całego zespołu, dając możliwość automatycznego wsparcia klientów, pozwalając Ci na skupienie się na najważniejszych zadaniach. Ustaw wyzwalacze i pożądane działania, a następnie pozwól niezawodnemu systemowi automatyzacji na wykonanie całej pracy za Ciebie. Możesz także zautomatyzować spersonalizowane szablony e-mail, które będą wysyłane kiedy stworzysz szansę sprzedaży lub przeniesiesz ją do innego etapu lejka.

Dowiedz się więcej

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Spostrzeżenia i raportowanie

Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania sprzedażą powinno dostarczać informacje, pozwalające na podjęcie dalszych działań. Na przykład poprzez raporty i wizualne pulpity menadżera. W przeciwieństwie do arkuszy kalkulacyjnych, wizualne raporty przedstawiają użytkownikom wszystkie dane, które będą potrzebowali, i skierują ich we właściwym kierunku na drodze do optymizacji procesu sprzedaży. Wskazówka: upewnij się, że Twoje raporty mają możliwość personalizacji, aby jak najlepiej odzwierciedlić wskaźniki KPI Twojego biznesu.

Dzięki Pipedrive możesz dodawać własne pola do raportów, aby rejestrować i śledzić dowolne zmienne, a także filtrować i ujawniać strategie sukcesu lub wąskie gardła. Możesz przechowywać najważniejsze raporty i wskaźniki KPI w jednym miejscu w celu prostego śledzenia. Na koniec warto wspomnieć o tym, że możesz ustawiać indywidualne, zespołowe, a nawet firmowe cele i śledzić ich postępy dzięki statystykom w czasie rzeczywistym przy użyciu konfigurowalnych pulpitów menadżera i raportów. Możesz udostępnić link do raportów dowolnej osobie, niezależnie czy jest ona użytkownikiem Pipedrive czy też nie.

Zawiera:

Wizualne raporty

Statystyki lejka

Spersonalizowane pulpity menadżera

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Śledzenie e-maili i komunikacji

Twoje idealne oprogramowanie do zarządzania sprzedażą musi także oferować niezawodne śledzenie e-maili i komunikacji, które pozwoli Ci na zarządzanie wątkami sprzedażowymi poprzez automatyczne łączenie ich z szansami sprzedaży i osobami kontaktowymi.

Dzięki Pipedrive możesz możesz śledzić te elementy bezpośrednio z poziomu platformy i otrzymywać powiadomienia na żywo za każdym razem, kiedy Twój e-mail zostanie otwarty lub linki zostaną kliknięte, pomagając Ci planować działania następne w odpowiednim czasie. Aby jeszcze bardziej wesprzeć Twoją komunikację, Pipedrive oferuje wiele funkcji e-mailowych, takich jak dwustronna synchronizacja z pocztą e-mail, liczne gotowe szablony wiadomości oraz funkcję grupowego wysyłania e-maili – a to dopiero początek!

Dowiedz się więcej
Wewnętrzna integracja z chatem

Przypisuj prośby o chat poprzez stronę internetową z handlowcami

Zarządzanie zadaniami

Zarządzaj wszystkimi zadaniami związanymi ze sprzedażą z jednego miejsca

Fakturowanie i rozliczenia

Twórz i wysyłaj faktury korzystając ze swojej aplikacji do fakturowania bezpośrednio z Pipedrive

Klasyfikacja potencjalnych klientów

Czerp korzyści z dedykowanych funkcji do klasyfikowania potencjalnych klientów

Dołącz do ponad 95 000 firm

Oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, które pomoże Ci się rozwijać

Pipedrive zostal zaprojektowany, aby:

 • Pomóc Ci zamknąć więcej szans sprzedaży
 • Ograniczyć ilość zbędnej pracy związanej ze sprzedażą
 • Pozwolić wszystkim członkom zespołu na lepszą współpracę
 • Zautomatyzować zadania sprzedażowe
 • Wspierać Twoją komunikację z klientami
 • Tworzyć spersonalizowane raporty ze sprzedaży

Narzędzie sprzedażowe używane przez 95 000 firm

Może Ci się to spodobać

Jak wybrać platformę sprzedażową? Jak działa Pipedrive i co takiego oferuje, czego nie mają inne oprogramowania CRM? Zgromadziliśmy mnóstwo przydatnych informacji, dając Ci możliwość wyboru centrum sprzedaży, które najlepiej pasuje do Ciebie, a nie na odwrót:

Najczęściej zadawane pytania odnośnie oprogramowania do zarządzania sprzedażą

 • Czym jest oprogramowanie do zarządzania sprzedażą?

  Oprogramowanie do zarządzania sprzedażą to oprogramowanie zaprojektowane po to, aby wspierać działania sprzedażowe w ramach całego cyklu sprzedaży przy pomocy licznych funkcji skupionych na sprzedaży, takich jak wizualne lejki, działania i automatyzacje.

 • Jakie jest najlepsze oprogramowanie do zarządzania sprzedażą dla mnie?

  W pierwszej kolejności upewnij się, że oprogramowanie, które sprawdzasz, jest uznawane przez zaufane serwisy i oficjalne firmy doradcze. Dla przykładu: Pipedrive zostało docenione przez Gartner i uzyskało wysokie oceny od Trustpilot, Software Advice, Capterra, G2 i wielu innych godnych zaufania źródeł. Po przejściu tego kroku czas na porównanie funkcji i ceny, aby mieć pewność, że zyskujesz jak najwięcej.

 • Czym jest Pipedrive?

  Pipedrive to oprogramowanie CRM stworzone dla handlowców działających we wszystkich branżach. Jego celem jest całościowa poprawa jakości sprzedaży i komunikacji, aby pomóc firmom zdobywać więcej szans sprzedaży i potencjalnych klientów.

 • Jak korzystać z Pipedrive?

  Korzystanie z Pipedrive jest tak intuicyjne, jak tylko się da, ale żeby mieć pewność, że czerpiesz z niego maksimum korzyści, stworzyliśmy centrum pomocy, wypełnione po brzegi poradnikami, artykułami i pomocną społecznością użytkowników Pipedrive, którzy z chęcią podzielą się z Tobą przydatnymi wskazówkami i trikami!

Sprzedawaj więcej. Płać mniej. Wypróbuj za darmo!

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.