Gizlilik ve güvenlik

Şirket verilerinizin nerede ve nasıl kullanılacağı ile ilgili tam bir şeffaflık ve gönül rahatlığı ile hareket edin

Güvenlik merkezi

Şirket verilerine ve güvenlikle ilgili durumlara kullanımı kolay görsel bir panoyla göz kulak olmanızı sağlayan tek durak noktanız.

 • Güvenlik Panosu

  Güvenliği tek yerden kontrol edin. Şirket verilerinize nasıl, nereden, ne zaman ve kimin tarafından erişildiğini izleyin ve şüpheli kullanıcı ve hesap etkinliklerini gerçek zamanlı olarak önleyin.

 • Kullanıcı erişimi ve cihaz kayıtları

  Son 60 gün boyunca kullanıcı girişlerinin saat ve konum bilgileri hakkında bildirim alın. Hesap paylaşımı gibi riskleri önlemek ve verileri korumak için şüpheli cihazları tespit edin ve zorla çıkış yapmalarını sağlayın.

 • Kurallar ve uyarılar

  Güvenlik ihlallerini ve veri sızıntılarını ortaya çıkmadan önce durdurmak için IP'lerin beyaz listeye eklenmesi veya zaman kısıtlamalı erişim gibi özel kurallar belirleyerek güvenli uygulamaları otomatikleştirin.

 • Güvenlik yönetimi ipuçları

  Kişiselleştirilmiş kullanıcı ayarlarına göre zayıf noktalara karşı korunma, kullanıcı davranışına rehberlik etme ve güvenlik uyarılarını kontrol etme hakkında ipuçları alın.

Görünürlük ve giriş koruması

Kullanıcıların şirket hesabına nasıl giriş yapacağından Pipedrive'da neleri görüp yapabileceklerine kadar, kullanımı kolay özellikler kullanıcı erişimini kontrol etmenize yardımcı olur

Organizasyonel veri yönetimi

Pipedrive olarak, müşterilerimizin bize emanet ettiği verileri korumak amacıyla hem ürünümüzde hem de organizasyonumuzdagüvenliğive gizliliği çok ciddiye alıyoruz

 • Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GVKY)

  Pipedrive, veri sahibinin haklarını koruyarak ve her seviyede hesap verilebilirliği sağlayarak GVKY gereksinimlerini yerine getirmeyi taahhüt etmektedir.

 • Şirket genelinde eğitim

  Veri koruma, güvenlik ve gizlilik ekiplerimizin çalışmaları da aşar; her Pipedrive çalışanı veri güvenliğini sağlamak adına üstüne düşen görevi yapacak şekilde eğitilir.

 • Veri depolama ve şifreleme

  Verilerin sahibi sizsiniz ve size sunduğumuz hizmetin ötesinde kesinlikle kullanmayız. Verileri istediğiniz zaman dışa aktarabilir, bu verileri API ile aktarabilir veya bizden silmemizi talep edebilirsiniz.

 • Veri koruma görevlisi

  Pipedrive'da 2017 yılından beri veri koruma uyumu ve girişimlerine öncülük eden özel bir veri koruma görevlisi vardır.

Güvenli altyapı

Farklı lokasyonlarda her gün yedeklenen ve dünya çapındaki binlerce müşteri tarafından güvenilir kabul edilen, kaya gibi sağlam bir hosting sahibi olun

 • Birinci sınıf veri depolama

  Rackspace ve AWS'de birinci sınıf hosting altyapısı kullanarak verilerinizi depoyayıp koruyoruz. İdeal performans ve uyum için Avrupa, Afrika, Hindistan, İsrail, Türkiye ve Kazakistan'daki kullanıcıların Pipedrive veritabanları için Frankfurt'ta barındırma hizmeti verilirken, diğer ülkelerde yer alan kullanıcılara ait veriler Amerika Birleşik Devletleri'ndeki veri merkezlerinde saklanmaktadır.

 • Şifreleme ve veri işleme

  Kayıtlarınız için maksimum çalışma süresi ve güvenlik için sabit halde iken veya genel ağda hareket ederken tüm verilerde son teknoloji ürünü şifreleme kullanırız.

 • Günlük yedeklemeler

  Üç ay öncesine kadar giderek verilerinizi günlük olarak yedekleriz. Ardından yedekler şifrelenir ve daha fazla güvenlik için güvenli bir yere gönderilir.

Kaynaklar

Veri İşleme Zeyilnamesi
Tanıtım Yazısı
RFC 2350
Pipedrive Savunmasızlık Bildirim Programı (SBP)

179 ülkede 95.000 şirket tarafından kullanılıyor

Satış uzmanlarına katılın

veya

veya
Demoyu görüntüleyin