Wszystkie kategorie
Blog
Baza wiedzy
Akademia
Społeczność

Nie znaleziono żadnych wyników dla „”

Zaloguj się

Prywatność i bezpieczeństwo

Zyskaj pełną przejrzystość i spokój, wiedząc jak i kiedy są używanie Twoje dane biznesowe

Centrum bezpieczeństwa

Twoje kompleksowe rozwiązanie do śledzenia danych firmy oraz bezpieczeństwa w postaci łatwego w obsłudze, wizualnego pulpitu menedżera.

 • Pulpit zabezpieczeń

  Steruj ustawieniami bezpieczeństwa z jednego miejsca. Monitoruj kto, jak gdzie i kiedy uzyskał dostęp do danych Twojej firmy. Reaguj w czasie rzeczywistym na podejrzanych użytkowników i działania na koncie.

 • Dostęp użytkowników i dzienniki urządzeń

  Otrzymuj powiadomienia o czasie i lokalizacji logowań użytkowników w ciągu ostatnich 60 dni. Namierz podejrzane urządzenia i wymuszaj wylogowanie, aby zapobiec ryzyku, jakie może stanowić współdzielenie konta, i chroń dane.

 • Zasady i powiadomienia

  Ustaw własne zasady, aby zautomatyzować bezpieczne praktyki, takie jak dodawanie adresów IP na białe listy lub ustawianie stref o ograniczeniach czasowych. Wszystko to w celu zapobiegania naruszeniom bezpieczeństwa i wyciekowi danych zanim do nich dojdzie.

 • Porady dotyczące zarządzania bezpieczeństwem

  Uzyskaj porady dotyczące tego, jak zabezpieczyć się przed zagrożeniami, kierować zachowaniem użytkowników oraz reagować na powiadomienia bezpieczeństwa na podstawie swoich konfigurowalnych ustawień użytkownika.

Widoczność i ochrona logowania

Łatwe w użyciu funkcje pomogą Ci kontrolować dostęp użytkowników, począwszy od tego jak ludzie logują się na firmowe konto, a skończywszy na tym co mogą widzieć i robić w Pipedrive

Zarządzanie danymi organizacyjnymi

W Pipedrive poważnie traktujemy bezpieczeństwo i prywatność, zarówno jeśli chodzi o nasz produkt, jak i organizowanie ochrony danych, które są nam powierzane przez naszych klientów

 • RODO

  Pipedrive w pełni angażuje się w spełnianie wymagań RODO, chronienie praw podmiotu danych i zapewnianie odpowiedzialności na wszystkich szczeblach.

 • Szkolenie na poziomie całej firmy

  Ochrona danych to nie tylko działania naszych zespołów ds. bezpieczeństwa i prywatności; każdy pracownik Pipedrive jest przeszkolony, aby przyczyniać się do ochrony Twoich danych.

 • Magazynowanie i szyfrowanie danych

  To Ty jesteś właścicielem swoich danych i nigdy nie wykorzystujemy ich w sposób wykraczający poza nasze usługi. Możesz zawsze eksportować swoje dane, transferować je przez API lub poprosić nas o ich usunięcie.

 • Inspektor ochrony danych

  Od 2017 r. Pipedrive posiada dedykowanego inspektora ochrony danych, który jest inicjatorem inicjatyw związanych z przestrzeganiem ochrony danych.

Bezpieczna infrastruktura

Niezawodna infrastruktura hostingowa, codzienne kopie zapasowe w wielu lokalizacjach. Zaufały nam tysiące klientów na całym świecie. Teraz kolej na Ciebie.

 • Światowej klasy magazynowanie danych

  Przechowujemy i chronimy Twoje dane korzystając ze światowej klasy infrastruktury hostingowej w Rackspace i AWS. Aby zapewnić optymalną wydajność i zgodność z przepisami, bazy danych Pipedrive użytkowników z Europy, Afryki, Indii, Izraela, Turcji i Kazachstanu są hostowane we Frankfurcie, a dane użytkowników z innych krajów są przechowywane w centrach danych w Stanach Zjednoczonych.

 • Szyfrowanie i obsługa danych

  Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań szyfrowania dla wszystkich danych, niezależnie od tego czy są one przechowywane czy przesyłane przez sieci publiczne, aby zapewnić maksymalny czas działania i bezpieczeństwo Twoich danych.

 • Codzienne kopie zapasowe

  Codziennie wykonujemy kopię zapasową Twoich danych, która sięga 3 miesięcy wstecz. Kopie są szyfrowane i wysyłane do bezpiecznej lokalizacji dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Certyfikaty

Zasoby

Aneks do Przetwarzania danych
Biała księga
RFC 2350
Program ujawniania podatności Pipedrive

Używany przez ponad 95 000 firm w 179 krajach

Dołącz do ekspertów sprzedaży

lub

lub
Zobacz demonstrację