Ülevaated ja aruanded

Unusta arvutustabelid ning mässa oma andmetega meie kohandatavates aruannetes ja interaktiivsetel töölaudadel

Kohandatavad aruanded

Loo aruannete jaoks kohandatavad CRM-väljad – just sellised, nagu sinu äril vaja. Filtreeri, rühmita ja vaata tulemusi, märgates seeläbi nii edu tagavaid mustreid kui ka takistusi, mille ületamiseks su tiim midagi ette peaks võtma.

 • Tehingud

  Tehingute aruanded näitavad, kui palju müügivõimalusi sinu müügitiim võiduks pööras või kaotas ja mis põhjusel. Vaata müügitsükli kestuse ja võidetud tehingute määra aruandeid, et nende põhjal oma müügiprotsessi tõhustada.

 • Tulu

  Tulude prognoosid ennustavad käivet ja selle kasvu, aidates märgata probleeme enne, kui need reaalselt tekivad. Regulaarse tulu aruanded kajastavad kliendi makseid, mis laekuvad mitmes osas, nii saad tulusid märksa täpsemalt prognoosida.

 • Tegevused

  Tegevuste aruanded jälgivad müügitegevusi (näiteks meilide saatmist, demosid, kõnesid või sündmusi). Müügiprotsessi analüüsides keskendu neile tegevustele, mida sinu tiim teeb ning seejärel korda mustreid, mis osutusid edukaks.

 • Müügivihjed

  *Varsti saadaval* Müügivihjete aruannetest näed, kust müügivihjed tulevad ja millised neist kõige hõlpsamini tehinguks saavad. Kasuta vihjete päritolu kohta vestlusrobotitest, veebivormidest ja muudest kanalitest saadud andmeid targasti.

Interaktiivsed töölauad

Visuaalsete töölaudade abil saad tähtsamaid aruandeid ja tulemuslikkuse põhinäitajaid (KPI) jälgida ühest kohast, et oma tiimi arengul hõlpsasti silma peal hoida.

 • Visuaalselt atraktiivsed töölauad

  Esitle aruande mõõdikuid visuaalsel kujul, nii et vaataja saaks tulemusi haarata ühe pilguga. Lohista ja paiguta oma andmeid interaktiivsetele graafikutele, et seejärel nende põhjal targemaid otsuseid teha.

 • Jagatavad töölaua lingid

  Jaga töölaua linke kiirelt kahe klõpsuga nendega, kellega tarvis, et hoida nii oma tiimi õigel rajal kui ka väliseid osanikke asjadega kursis. Usalda reaalaja teavet, mitte andmete eksporti ja kuvatõmmiseid – nii on nähtavad andmed alati värskeimad.

Eesmärgid

Sea individuaalseid, müügitiimide ja kogu ettevõtte eesmärke ning jälgi nende saavutamist reaalajas mõõdikute kaudu kohandataval töölaual ning kergesti loetavate aruannete abil

 • Eesmärkide seadmine

  Üksikasjalikud eesmärgid on sageli kergemini jälgitavad ja saavutatavad. Pipedrive'is saad neid eesmärkidele lisada – ülesande liigid või nende täitjad, müügitorud, oodatavad tulemused, ajavahemikud või kestused jms.

 • Meeskonna eesmärgid

  Seades tiimi eesmärgid, annad oma müügiproffidele teada, millele nad peaks oma väärtuslikku aega kulutama. Töölaual saad reaalajas jälgida, kuidas neil läheb ja kas nad on õigel kursil.

Rohkem võimalusi

Avatud rakendusliides (API) ja integratsioonid

Ühilda kliendi andmed ja müügiteave oma lemmiku aruandlustööriistaga, et saaksid kogu teabe ja ülevaated koos

Kohandatud väljad ja aruanded

Kohandatud väljade ja aruannetega saad koguda ja jälgida just sinu äri jaoks olulist müügiteavet

Meeskonna juhtimine

Jaga müügiinimesed tiimidesse ja jälgi nende töösooritust

Seda kasutab 95 000 ettevõtet 179 riigis

Ühine müügiekspertidega

või

või
Vaata demot