CRMide võrdlus

Õige CRMi ehk kliendisuhete haldamise tarkvara leidmine võib osutuda keerukaks. Meres on lihtsalt liiga palju kalu. Ja kuigi sul võib olla kiusatus teha valik kiiresti, peaksid enne otsuse langetamist asja põhjalikult uurima. Meie CRMide võrdlusvahend aitab sul valida Pipedrive'i, kasutajate poolt kõrgeimalt hinnatud CRMi, ja teiste tarkvaralahenduste vahel.

Täielik ligipääs. Krediitkaarti pole vaja.

Missuguseid küsimusi peaksin esitama enne CRMi valimist?

Sa oled küll kursis sellega, kuidas CRM saaks sinu ettevõtet aidata, aga tead sa, mida peaksid küsima, et erinevaid CRMe tõhusalt hinnata ja võrrelda?

 • Kas CRMi saab täiendada, kui minu ettevõte kasvab?

  Kui võrdled erinevaid CRMe, siis on üks olulisemaid, aga kergesti tähelepanuta jäävaid aspekte see, kas seda tööriista saab täiendada, kui sinu äri kasvab. Sa võid praegu olla idufirma, kuid võid üllatuda, kui kiiresti õige CRM sind eesmärkideni viib. Selleks, et sa ei peaks aasta või kahe pärast tarkvara välja vahetama, vaata järele, missuguseid funktsioone sisaldavad ka teised paketid, mitte üksnes see, millest oled praegu huvitatud.

  Soovitus: vaata ettevõtete kasutuslugusid, et näha, kuidas CRM on aidanud sinu ärile sarnastel ettevõtetel kasvada.

 • Kui lihtne on seda kasutada ja õpetada tiimi seda kasutama?

  Võrreldes levinud alternatiividega, nagu arvutustabelid või pliiats ja paber, tundub enamik CRMe keerulised. Sinu jaoks on siiski õigeim see, mis aitab sul lühema ajaga rohkem ära teha. Tuleb leida selline, mis on piisavalt võimas, kuid samal ajal kasutajasõbralik. Kõigi tulede ja viledega tarkvarad võivad esialgu tunduda ägedad, kuid kui sinu tiimil kulub kuid, et need tööle saada, on palju aega ja produktiivsust tuulde lennanud.

  Soovitus: et näha, kui kerge on mingit tööriista kasutada, loe arvustusi sellistel lehtedel nagu Capterra.

 • Missugust tuge sellele pakutakse?

  Kui tähtis müügitehing takerdub tarkvara tõkke taha, siis ei ole sul viit tööpäeva aega, et sellele meili teel lahendust oodata. Leia endale tarkvara, millel on kasutajatugi otsevestluse või telefoni teel ning hea mainega tugitiim.

  Soovitus: otsi CRM, mis pakub 24/7 tugiteenust, siis saad olla kindel, et see katab sinu ajavööndi ja ka nädalavahetused.

 • Mida on võimalik selles kohandada?

  Iga CRM vajab teatud kohandamist, et sinu ettevõtte ja müügiprotsessiga sobituda. Kohandatavate väljade ja müügitorude loomine on tavapärane, kuid kas see võmaldab sul automatiseerida mingit osa oma spetsiifilisest töövoost? Vaata CRMide hinnavõrdlust, et aru saada, kui palju tuleb sul maksta kohandamisvõimaluste eest erinevate pakkujate puhul.

  Soovitus: Sirvi CRMi rakenduse poodi, et näha, kas see ühildub sinu teiste tööriistadega.

 • Missuguseid aruandlusvõimalusi see sisaldab?

  Müügiaruanded on tulemuste parandamiseks ja tiimi motiveerimiseks ülitähtsad. Kui koostad oma ettevõttes hulgaliselt aruandeid, siis otsi CRMi, mis loob aruanded ilma käsitsi andmeid sisestamata. Veel parem, otsi tööriista, mille reaalajas töölauad lasevad sul eesmärkide täitmisel jooksvalt silma peal hoida. Kui aruanded on ülevaatlikud ja selged ning neid on lihtne luua, siis küllap kasutaksid neid märksa rohkem.

  Soovitus: tee kindlaks peamised mõõdikud, mida sul on vaja jälgida, ning seejärel vaata, millised CRMid neid pakuvad.

Kasutajad on Pipedrive'i hinnanud parimaks CRMiks, selles on olemas kõik vajalikud funktsioonid, mida sinu tiim vajab, et vähema ajaga rohkem müüa.

Kasutajad on Pipedrive'i hinnanud

parimaks CRMiksundefined, selles on olemas kõik vajalikud funktsioonid, mida sinu tiim vajab, et vähema ajaga rohkem müüa.undefined

Seitse ohumärki, mida CRMe võrreldes tähele panna

Sul on oluline aru saada, kuidas CRMe õigesti võrrelda, et enda jaoks parim leida. Mõnikord on palju kasu ka sellest, kui tead, millest tuleks CRMi puhul hoiduda.

 • 1. Kopeerivad CRMid

  Odavad vähetuntud CRMid võivad tunduda hea lahendusena lühiajaliselt, aga kui CRM peaks kokku jooksma, läheb see sinu ettevõttele kulukaks. Kopeerivad tooted matkivad usaldusväärse tarkvara ülesehitust, neid ei leia arvustustest ega hinnangute lehtedelt, ning neil on vähe jälgijaid või pigem negatiivne kajastus sotsiaalmeedias.

 • 2. Vilets klienditugi

  Saada abi siis, kui seda vajad, on elementaarne. Enne, kui midagi tellid, testi seda ettevõtet, kontakteerudes nende klienditoega meili teel, otsevestluse kaudu või sotsiaalmeedias. Kui sa ootad vastust päevi või isegi nädalaid, siis tõenäoliselt jätavad nad su hätta ka siis, kui sinu ettevõtte protsessid seisma jäävad.

 • 3. Tarkvara tuleb käsitsi uuendada

  CRMe võrreldes püüa leida pilvepõhine tööriist, mis sinu andmeid võrgus automaatselt uuendab ja varundab. See on märksa turvalisem kui võrguväline tarkvara, mis eeldab käsitsi uuenduste tegemist ja kust kliendi andmed võivad kaduma minna.

 • 4. Toodet pole aastaid muudetud

  Et saada aimu, kui uuenduslik on mingi CRM, viska pilk selle ettevõtte uudistele ja tooteuuendustele. Teavet leiad hõlpsasti nende kodulehelt või blogist. Värskenduste sagedus näitab sulle, kui palju nad tegelevad oma toote täiustamisega.

 • 5. Sul on raske oma müügiandmetest aru saada

  CRM peaks pakkuma lihtsat ja selget pilti sinu andmetest. Vaata demovideoid või ekraanitõmmiseid, et näha, kuidas andmeid kuvatakse. Mida selgem on töölaud, seda parem, ja seda hõlpsam on sinul ja sinu tiimil head ülevaadet omada.

 • 6. Brändil on negatiivne maine

  Võta aega, et järele uurida, kuidas kohtleb ettevõte oma töötajaid, partnereid ja keskkonda. See räägib palju tema väärtustest. Töötajatega seotud skandaalid, litsentsivaidlused ja hämarad tehingud on märgid sellest, et ettevõttel ei ole õiged eesmärgid ning paratamatult kajastub see ka nende toodete kvaliteedis.

 • 7. Halvad hinnangud klientidelt

  CRMe võrreldes on klientide tagasiside väga hea võimalus saada ettevõtte või toote kohta objektiivset hinnangut, võrreldes brändi enda turundusmaterjalidega. Pane tähele ka seda, kuidas ettevõte reageerib negatiivsetele arvustustele. See näitab, kui oluliseks peab ettevõte kliendi muresid.

Loeb keskendumine tegevustele

Pipedrive'i eesmärk on:

 • aidata sul hallata keerukaid müügiprotsesse
 • rakendada tegevuskeskset müügimeetodikat, mis tagab, et sa ei kaota sidet klientidega
 • pakkuda rohkelt funktsioone, mis on kohandatavad vastavalt sinu vajadustele
 • pakkuda kliendile tuge reaalajas
 • võimaldada tarkvara lihtsasti kohandada vastavalt tiimi kasvamisele
 • luua pidevalt uusi integratsioone enamlevinud tarkvaratööriistadega
Müügitoru selgus

Meie CRM ühendab hõlpsasti jälgitava müügitoru ja tegevuspõhise müügi filosoofia, tagades seeläbi, et sinu tiim keskendub alati just nendele tegevustele, mis toovad edu. Pipedrive'i abil tead alati, mida järgmiseks teha, ja võid olla kindel, et ükski tegevus ei jää kunagi kahe silma vahele.

Funktsioonid, integratsioonid ja API

Meilikontode täieliku integratsiooni, lihtsa andmete impordi ja ekspordi ning avatud API abil on õiged andmed alati käepärast just siis, kui neid vajad. Lisa sellele spetsiaalselt müügiinimeste jaoks loodud arvukad funktsioonid ja oledki leidnud ideaalse tööriista selleks, et järjepidevalt tehinguid lõpule viia.

Igale ärile sobiliku hinnaga pakett

Kuna meil on kolm hinnaklassi ilma igasuguste varjatud kuludeta, saad oma CRMi eelarvest alati kinni pidada, samas on sul alati võimalik mahtusid kiiresti suurendada või vähendada. Erinevalt paljudest teistest CRMidest võtame tasu töökohtade arvu järgi, seega maksad alati täpselt nii palju, kui sul kasutajaid on.

Üle 3000 arvustuse ja hinnangu

Kõrgelt hinnatud tuhandete kasutajate poolt üle maailma

4.5/5

4.3/5

4.3/5

4.8/5

4.5/5

4.5/5

Miks tullakse teistest CRMidest üle Pipedrive'i

Ükski müügiproff ei taha, et tema kõrghetke nurjaksid kasutuspiirangud ja varjatud kulud. Kasutajad, kes on Pipedrive'i üle tulnud HubSpotist, on maininud vahetuse peamiste põhjustena teise tarkvara tarbetuid funktsioone, tööleseadmise keerukust ja kõrget hinda.

Salesforce'ist üle tulnud kasutajad on sageli maininud, kui keeruline oli seda kasutada. Pipedrive'iga saad kogu vajaliku teabe kiiresti kätte lihtsast visuaalsest tehingute ja toodete müügitorust. Meie kliendid säästavad nii rohkesti aega ja teenivad rohkem tulu.

Kuidas meie kliendid Pipedrive'iga oma äri kasvatavad

Ärikonsultatsioonifirma Gray Matters kasutab Pipedrive'i, et analüüsida oma kliente ja müügitoru. Selle teabe abil on Gray Matters tuvastanud valdkonna trende ja loonud spetsiaalsed tooted loovagentuuride jaoks.

Pärast Pipedrive'i kasutuselevõtmist on finantstehnoloogiaettevõte 360 Payments aastate 2016–2018 jooksul kasvatanud oma puhaskasumit lausa 298% võrra. Selle aja jooksul kasvas klientide hulk 26% ning kogukäive 40%.

Pipedrive'i tasuta prooviaja KKK

Müü rohkem. Maksa vähem. Proovi seda tasuta!

Täielik ligipääs. Krediitkaarti pole vaja.