Müügi automatiseerimise süsteem

Vähenda rutiinseid toiminguid müügi automatiseerimisega

Müügiprofid on sageli üllatunud, kui saavad teada tundide arvu, mis neil kulub haldustoimingutele. See on aeg, mis on nende töös kulla hinnaga. Õnneks võimaldab tänapäevane tehnoloogia erinevaid müügi automatiseerimise lahendusi, sealhulgas spetsiaalse tarkvara ja tehisintellekti abi, et automatiseerida kõik sellised korduvad toimingud.

Pipedrive'iga saad sa automatiseerida mistahes etapi oma müügiprotsessis. Näiteks saad käivitada isikustatud meilimallide saatmise iga kord, kui sa lood tehingu või viid selle müügitorus järgmisse etappi. Nii hoiad sidet potentsiaalsete klientidega ja saad samal ajal keskenduda kõige pakilisematele ülesannetele. Meie tehinsintellektiga müügitugi teeb sinu töö palju tõhusamaks, andes sulle personaalseid soovitusi ja vihjeid, missugused Pipedrive'i funktsioonid ja rakenduste integratsioonid saavad tüütud tööd sinu eest ära teha. Loe lisateavet meie automatiseerimistööriistade kohta või proovi Pipedrive'i tasuta 14 päeva.

Täielik ligipääs. Krediitkaarti pole vaja.

4.5/5

4.3/5

4.3/5

4.8/5

4.5/5

4.5/5

Populaarsemad müügi-CRMid sisaldavad järgmist

TARKVARAFUNKTSIOON

Müügiassistent

Kuigi enda vabastamine tüütutest ülesannetest kõlab ahvatlevalt, on mõnikord raske otsustada, millest alustada. Siin tuleb appi Pipedrive'i müügiassistent.

See populaarne müügi automatiseerimise tööriist koostab sulle sinu varasema käitumise põhjal kaardid, mis sisaldavad häid nippe, funktsioonide ja rakenduste soovitusi ning muud kasulikku teavet. Ka annab süsteem sulle ja su tiimile teada, kui sinu konto seadetes mingi muudatus tehakse, tagades, et kõik on asjaga kursis. Selleks, et saaksid müügile keskenduda, ilmuvad kõik kaardid ja teavitused üksnes vajalikul hetkel ja vajalikus kontekstis ning kaovad, kui neid pole enam tarvis.

Selles sisalduvad:

Kasulikud nõuanded

Teavitused

Tehingu edenemise värskendused

Tegevuste meeldetuletused tähtsuse järjekorras

Vali mistahes rakendusesiseste, meili- ja mobiiliteavituste kombinatsioon, et saaksid alati meeldetuletusi eesseisvate tegevuste kohta

Avatud API

Ühenda Pipedrive hõlpsasti mistahes teise tarkvaraga ning loo kohandatud funktsioonid tasuta API võtmega

Veebihaagid

Tõmba Pipedrive'i uuendused reaalajas oma seadmesse või valitud rakendusse. Vaata meie arendajate juhiseid, et rohkem teada saada

Olulised väljad

Paranda andmete kvaliteeti, määrates tiimi jaoks olulised väljad

TARKVARAFUNKTSIOON

Töövoo automatiseerimine

Haldustoimingud nagu järelkirjade saatmine või kõnede planeerimine on iga müügiprotsessi paratamatu osa. Forbesi andmete põhjal võetakse ühendust ainult 27% potentsiaalsete klientidega.

Pipedrive'i töövoo automatiseerimise tööriistaga väldid seda, et tehingud sõrmede vahelt libisevad. Saad automaatselt saata isikustatud kirju, kui tehing on loodud või mingisse etappi jõudnud. Samuti saad mistahes korduvaid toiminguid automatiseerida, näiteks käivitada tehingu loomise alati, kui uus kontaktisik lisatakse, muuta tehingu omanikku, kui tehing jõuab mingisse uude etappi, või luua uue tegevuse iga kord, kui tehing müügitorus liigub.

Tutvu lähemalt

TARKVARAFUNKTSIOON

Nutikad kontaktandmed

Müüa on märksa raskem, kui sa ei tea potentsiaalsetest klientidest midagi peale nime. Teave selle kohta, mis tööd nad teevad, millest huvituvad ja kus asuvad, aitab nende vajadusi märksa paremini mõista ja tehinguid kiiremini sulgeda.

Nutikad kontaktandmed on automaatne funktsioon, mis aitab müügipersonalil saada potentsiaalsete klientide kohta väärtuslikku lisateavet ja neid seeläbi paremini hinnata. Kasuta seda funktsiooni, et hankida andmeid sellistest allikatest, nagu LinkedIn, Google ja Twitter, vaid ühe klõpsuga. See aitab sul hinnata, kui kuumad sinu müügivihjed on.

Tutvu lähemalt
Andmete eksportimine Google'ist ja sotsiaalmeediast

Ekspordi mistahes andmeid nii tehingute, organisatsioonide, isikute ja tegevuste kohta kui ka mitmesuguseid märkmeid

Automaatsed isikustatud meilimallid

Suurenda saadetavate meilide hulka, säilitades sealjuures personaalne lähenemine

Kontaktandmed ühe klõpsuga

Sisesta kliendi meiliaadress ja saad teada tema avalikud andmed, nii on sul võimalik luua tema täpsem profiil

Käivitajad ja toimingud

Tee töövoog kiiremaks, kasutades ülesannete automatiseerimist, mis käivitub sinu määratud sündmuse peale. Tutvu lähemalt.

Liitu enam kui 95 000 ettevõttega

Müügi automatiseerimise kasu

Pipedrive aitab sul teha järgnevat:

  • Vähendada inimlikke vigu, sisestades andmeid automaatselt
  • Hoida sidet potentsiaalsete klientidega automaatsete meilimallide abil
  • Saavutada paremaid tulemusi personaalsete soovituste abil
  • Hinnata müügivihjeid avalikke andmeid kasutades
  • Saada automaatseid teavitusi konto muudatustest
  • Vabastada end korduvatest haldustoimingutest

Seda kasutab üle 95 000 ettevõtte 175 riigis

Müügitarkvara KKK

Müü rohkem. Maksa vähem. Proovi seda tasuta!

Täielik ligipääs. Krediitkaarti pole vaja.