Pārdošanas automatizācijas sistēma

Atbrīvojieties no liekā darba, izmantojot pārdošanas automatizāciju

Pārdevēji nereti ir pārsteigti, atklājot, cik daudz laika patiesībā viņi velta administratīviem uzdevumiem. Dinamiskajā pārdošanas darba vidē laikam ir milzu vērtība. Par laimi, mūsdienu tehnoloģija nodrošina pārdošanas automatizācijas risinājumus, tostarp īpašu programmatūru un mākslīgo intelektu, kas ļauj automātiski apstrādāt arvien plašāku vienmuļo uzdevumu klāstu.

Ar Pipedrive jūs varat automatizēt teju jebkuru pārdošanas procesa posmu. Piemēram, varat izveidot personalizētas e-pasta veidnes, kas tiek nosūtītas ikreiz, kad izveidojat darījumu vai pārvietojat to uz citu konveijera posmu, uzturot saziņu ar potenciālajiem klientiem, vienlaikus koncentrējoties uz svarīgākajiem uzdevumiem. Mūsu mākslīgā intelekta pārdošanas padomdevējs vēl vairāk uzlabos jūsu pārdošanas efektivitāti, sniedzot personalizētus padomus un iesakot noderīgākās Pipedrive funkcijas un aplikāciju integrācijas iespējas. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu pārdošanas automatizācijas rīkiem vai bez maksas 14 dienas izmēģinātu Pipedrive.

Pilna piekļuve. Nav nepieciešama kredītkarte.

4.5/5

4.3/5

4.3/5

4.8/5

4.5/5

4.5/5

Iecienītas pārdošanas CRM funkcijas

PROGRAMMATŪRAS FUNKCIJA

Pārdošanas asistents

Doma par atbrīvošanos no liekā darba var šķist vilinoša, taču reizēm ir grūti saprast, ar ko sākt. Šeit noder Pipedrive pārdošanas asistents.

Šis iecienītais pārdošanas automatizācijas rīks piedāvā jūsu darbībās balstītas kartītes ar efektivitātes uzlabošanas padomiem, ieteicamajām funkcijām, aplikāciju integrācijas iespējām un citu noderīgu informāciju. Tāpat sistēma jūs un jūsu komandas biedrus informē par konta iestatījumos veiktām izmaiņām, lai visi vienmēr būtu informēti. Lai palīdzētu jums koncentrēties uz pārdošanu, visas kartītes un paziņojumi parādās tikai piemērotākajās situācijās – tātad īstajā brīdī un kontekstā – un pazūd, tiklīdz jums tie vairs nav noderīgi.

Iekļauts:

Darba efektivitātes padomi

Paziņojumi

Jaunumi par panākumiem

Prioritāri atgādinājumi par aktivitātēm

Saņemiet atgādinājumus par gaidāmajām aktivitātēm, izvēlieties jebkādu aplikācijas, e-pasta un mobilo paziņojumu kombināciju

Atvērtais API

Ērti savienojiet Pipedrive ar citām programmām un izstrādājiet pielāgotas funkcijas ar bezmaksas API atslēgu

Tīmekļa aizķeres

Piegādājiet reāllaika atjauninājumus platformā Pipedrive uz izvēlēto galapunktu vai aplikāciju. Aplūkojiet mūsu izstrādātāju ceļvedi, lai uzzinātu vairāk

Svarīgie lauki

Uzlabojiet savu datu kvalitāti, nosakot savai komandai svarīgos laukus

PROGRAMMATŪRAS FUNKCIJA

Darbplūsmu automatizācija

Administratīvi uzdevumi kā kontroles e-pasta ziņojumu nosūtīšana un zvanu ieplānošana ir neatņemama pārdošanas procesa daļa. Taču, saskaņā ar Forbes rīcībā esošajiem datiem, uzrunāti tiek tikai 27% potenciālo klilentu.

Pipedrive darbplūsmu automatizācija ir pārdošanas automatizācijas funkcija, kas izstrādāta, lai darījumi netiktu pamesti novārtā. Ar darbplūsmu automatizāciju varat automātiski nosūtīt personalizētu e-pasta ziņojumu, tiklīdz darījums ir izveidots vai nonāk noteiktā posmā. Tāpat varat automatizēt teju jebkuru vienmuļo pārdošanas uzdevumu, piemēram, darījuma izveidi jaunas kontaktpersonas pievienošanas brīdī, darījuma piešķiršanu citam pārdošanas aģentam pēc pārvirzīšanas jaunā posmā vai aktivitāšu izveidi ik reizi, kad darījums tiek pārvietots konveijerā.

Uzzināt vairāk

PROGRAMMATŪRAS FUNKCIJA

Viedie kontaktpersonu dati

Ir daudz grūtāk pārdot, ja viss, kas jums zināms, ir potenciālā klienta vārds. Informācija par potenciālā klienta darbavietu, atrašanās vietu un interesēm var palīdzēt pārdevējam noskaidrot klienta vajadzības un noslēgt darījumu.

Mūsu viedie kontaktpersonu dati ir automatizācijas funkcija, kas palīdz pārdevējiem noskaidrot vērtīgu informāciju par klientiem un veikt pavedienu iepriekšēju atlasi. Izmantojiet šo funkciju, lai ar vienu klikšķi ielasītu tīmekļa datus no tādiem avotiem kā LinkedIn, Google un Twitter, kā arī, lai noteiktu, cik "karsti" ir jūsu pavedieni.

Uzzināt vairāk
Google un sociālo tīklu datu eksportēšana

Eksportējiet jebkuru datu vienību – tostarp darījumus, organizācijas, personas, aktivitātes un piezīmes

Automatizējiet personalizētās e-pasta veidnes

Palieliniet nosūtīto e-pasta ziņojumu skaitu, nezaudējot personīgo pieeju

Kontaktpersonu dati ar vienu klikšķi

Ievadiet klienta e-pasta adresi, lai izgūtu par klientu publiski pieejamos datus un izveidotu precīzāku klienta profilu

Izraisītāji un darbības

Paātriniet darbplūsmu, automatizējot uzdevumus uz izvēlētā izraisošā notikuma pamata. Uzziniet vairāk.

Pievienojieties vairāk nekā 95 000 uzņēmumiem

Pārdošanas automatizācijas priekšrocības

Platforma Pipedrive ir izstrādāta, lai:

  • Samazinātu cilvēciskās kļūdas iespējamību, automatizējot datu ievadi
  • Uzturētu saziņu ar pavedieniem, izmantojot automatizētas e-pasta veidnes
  • Uzlabotu jūsu darba efektivitāti ar personalizētiem padomiem
  • Palīdzētu jums veikt pavedienu iepriekšēju atlasi, apkopojot publiski pieejamus datus
  • Automātiski informētu jūs par izmaiņām kontā
  • Parūpētos par vienmuļajiem administratīvajiem uzdevumiem

Izmanto vairāk nekā 95 000 uzņēmumi 175 valstīs

Pārdošanas programmatūras BUJ

Pārdodiet vairāk. Maksājiet mazāk. Izmēģiniet bez maksas!

Pilna piekļuve. Nav nepieciešama kredītkarte.