System do automatyzacji sprzedaży

Pozbądź się niepotrzebnej pracy dzięki automatyzacji sprzedaży

Handlowcy często dziwią się, gdy odkrywają ile godzin poświęcają na zadania administracyjne. W środowisku sprzedaży czas odgrywa kluczową rolę. Na szczęście obecnie technologia oferuje pewien stopień automatyzacji sprzedaży, w tym dedykowane programy i sztuczną inteligencję, które automatycznie wykonują powtarzalne zadania.

Dzięki Pipedrive możesz zautomatyzować niemal każdy etap procesu sprzedaży. Możesz na przykład ustawić spersonalizowane szablony e-mail, wysyłane za każdym razem, gdy utworzysz szansę sprzedaży lub przesuniesz ją na kolejny etap lejka, utrzymując zainteresowanie potencjalnych klientów, podczas gdy sam skupisz się na najważniejszych zadaniach. Nasz asystent sprzedaży wykorzystujący sztuczną inteligencję dodatkowo zwiększy Twoją wydajność, oferując spersonalizowane wskazówki i rekomendacje dotyczące funkcji i integracji Pipedrive, które pomogą Ci w pracy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o narzędziach do automatyzacji sprzedaży lub wypróbuj Pipedrive za darmo przez 14 dni.

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.

4.5/5

4.3/5

4.3/5

4.8/5

4.5/5

4.5/5

Popularne funkcje oprogramowania CRM do sprzedaży

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Asystent sprzedaży

Mimo iż wizja usunięcia uciążliwej pracy z pewnością kusi, czasem ciężko zdecydować od czego zacząć. Tu właśnie do gry wchodzi asystent sprzedaży Pipedrive.

To popularne narzędzie do automatyzacji sprzedaży przedstawi Ci karty oparte na zachowaniu, oferujące wskazówki dotyczące wyników oraz rekomendacje funkcji i integracji aplikacji, a także wiele innych przydatnych informacji. System powiadomi także Ciebie i Twój zespół za każdym razem, gdy ktoś wprowadzi zmiany w ustawieniach konta, zapewniając, że wszyscy są na bieżąco. Aby pomóc Ci skupić się na sprzedaży, karty i powiadomienia pojawiają się tylko w najistotniejszych momentach – w odpowiednim momencie i kontekście – i znikają jeśli nie są już potrzebne.

Zawiera:

Porady dotyczące wydajności

Powiadomienia

Aktualizacje dot. postępu

Nadawanie priorytetów powiadomień o działalności

Wybierz dowolne połączenie powiadomień w aplikacji, na e-maila lub mobilnych, aby otrzymywać przypomnienia o nadchodzących działaniach

Otwarty interfejs API

Z łatwością połącz Pipedrive z innym oprogramowaniem i stwórz niestandardowe funkcje za pomocą darmowego klucza API

Elementy webhook

Wykonuj aktualizacje w czasie rzeczywistym w Pipedrive, które zostaną przekazane na wybraną przez Ciebie aplikację. Zapoznaj się z naszym poradnikiem dla deweloperów, aby dowiedzieć się więcej

Ważne pola

Popraw jakość swoich danych, ustawiając dla swojego zespołu ważne pola

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Automatyzacja przepływu pracy

Zadania administracyjne, takie jak wysyłanie e-maili lub planowanie połączeń, są częścią każdego procesu sprzedaży. Jednak, według danych Forbes, firmy zawierają kontakt tylko z 27% potencjalnych klientów.

Automatyzacja przepływu pracy Pipedrive to funkcja do automatyzacji sprzedaży , zaprojektowana po to, by zapobiegać przegapieniu szans sprzedaży. Dzięki automatyzacji przepływu pracy możesz automatycznie wysyłać spersonalizowane wiadomości e-mail za każdym razem, gdy utworzona zostanie szansa sprzedaży lub osiągnie konkretny etap w lejku. Możesz także zautomatyzować praktycznie każde powtarzalne zadanie sprzedażowe, takie jak utworzenie szansy sprzedaży za każdym razem, gdy dodany zostanie nowy kontakt, własność zostanie przeniesiona na innego przedstawiciela, gdy szansa sprzedaży osiągnie nowy etap lub tworzenie działań za każdym razem, gdy szansa sprzedaży przejdzie do następnego etapu lejka.

Dowiedz się więcej

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Inteligentne dane kontaktowe

Sprzedaż jest o wiele trudniejsza, kiedy jedyne co wiesz o swoich potencjalnych klientach to ich nazwiska. Informacje o ich miejscu pracy, zainteresowaniach i lokalizacji może pomóc handlowcom spełnić potrzeby klienta i zamknąć szansę sprzedaży.

Funkcja inteligentnych danych kontaktowych pomaga handlowcom odkryć cenne informacje o ich klientach oraz wstępnie sklasyfikować potencjalnych klientów. Skorzystaj z tej funkcji, aby automatycznie pobrać dane z takich portali jak LinkedIn, Google i Twitter przy użyciu zaledwie jednego kliknięcia oraz oszacować na ile zainteresowany może być dany klient.

Dowiedz się więcej
Eksport danych z Google i mediów społecznościowych

Eksportuj dowolne dane z listy elementów, w tym szanse sprzedaży, organizacje, osoby kontaktowe, działania i notatki

Automatyzacja spersonalizowanych szablonów e-mail

Wysyłaj więcej wiadomości e-mail, jednocześnie zachowując indywidualne podejście

Dane kontaktowe jednym kliknięciem

Wpisz adres e-mail klienta, aby zebrać jego publiczne dane i zbudować bardziej przejrzysty profil

Wyzwalacze i działania

Przyspiesz swój przepływ pracy poprzez automatyzację zadań na podstawie wybranych zdarzeń wyzwalających. Dowiedz się więcej.

Dołącz do ponad 95 000 firm

Korzyści z automatyzacji sprzedaży

Pipedrive został opracowany po to, aby:

  • Zniwelować błąd ludzki poprzez automatyzację wprowadzania danych
  • Utrzymać zainteresowanie potencjalnych klientów poprzez zautomatyzowane szablony e-mail
  • Zwiększyć wydajność dzięki spersonalizowanym wskazówkom
  • Pomóc we wstępnej klasyfikacji potencjalnych klientów poprzez gromadzenie publicznych danych
  • Automatyczne powiadamianie o zmianach na koncie
  • Eliminować powtarzalne zadania administracyjne

Stosowany przez ponad 95 000 firm w 175 krajach

Najczęściej zadawane pytania odnośnie oprogramowania do zarządzania sprzedażą

Sprzedawaj więcej. Płać mniej. Wypróbuj za darmo!

Pełny dostęp. Bez karty kredytowej.