İşleri otomatikleştirin ve büyüyün

Tekrar eden işleri otomatik hale getirerek angarya işlerden kurtulun ve yapay zekâdan faydalanın

Satış Danışmanı

Yapay zekayla güçlendirilmiş satış danışmanınız, kişiselleştirilmiş ipuçları ile performansınızı artırır, böylece bir sonraki adımda ne yapmanız gerektiğini düşünmek zorunda kalmazsınız.

 • Performans ipuçları

  Elde ettiğiniz sonuçları nasıl iyileştirebileceğiniz hakkında davranışa dayalı otomatik ipuçları alın, böylece uzun süren eğitimler ve danışmanlık hizmetleri olmadan becerilerinizi sürekli geliştirin.

 • Otomatik öneriler

  Manuel görevlerle zaman kaybetmeyin, Satış Danışmanının hangi Pipedrive özelliklerini ve uygulama entegrasyonlarını tavsiye etmesini sağlayın.

 • Bildirimler

  Hesap ayarlarında önemli değişiklikler yapıldığında, herkesin bilgi sahibi olmasını sağlamak adına ekibiniz Satış Danışmanı akışında bildirim alır.

 • Rapor grafikleri

  Kompakt grafikler iyi ve kötü performans trendlerini dikkatinize sunar. Hedefleriniz için doğru adımları atarken faydalı adımları ve değiştirmeniz gereken şeyleri görün.

İş akışı otomasyonu

Ekibiniz için kolay bir satış süreci oluşturmak için tekrar eden görevleri otomatikleştirin

 • Tekrar eden görevler

  Satış sürecinizin hemen her adımını otomatikleştirin. Başlatıcı işlemleri ve istenen eylemleri ayarların ve böylece otomatik işlemler sizin için gerekli adımları atsın.

 • E-postalar

  Bir anlaşma oluşturduğunuzda veya anlaşmayı satış süreci aşaması boyunca ilerlettiğinizde gerekli adımların atılmasını sağlamak amacıyla kişiselleştirilmiş e-posta şablonlarını otomatik hale getirin ve böylece yüksek öncelikli görevlere odaklanırken potansiyel müşterileri canlı tutun.

Akıllı İletişim Verileri

Anlaşmaların yapılmasında kilit öneme sahip kişiler hakkında değerli bilgileri anında bulun

 • Tek tıkla iletişim verileri

  Yalnızca e-posta adresi ve herkese açık verileri kullanarak Pipedrive'ın ayrıntılı kişisel verileri almasını sağlayarak tek bir tıkla potansiyel müşterileri önceden değerlendirin.

 • Google ve sosyal medya

  İnternetin karanlık dehlizlerinde kaybolmadan Google, LinkedIn, Twitter ve diğer sitelerden CRM'inize verileri getirin, böylece müşteri adayları hakkında daha fazla bilgi sahibi olduktan sonra onlara ulaşın.

Diğer özellikler

Öncelikli etkinlik hatırlatıcıları

Gelecekteki faaliyetler ile ilgili hatırlatma almak için uygulama içi, e-posta ve mobil uygulama anlık bildirimleri kombosunu seçin

Açık API

Pipedrive'ı diğer yazılımlara kolayca bağlayın ve ücretsiz API anahtarı ile kişiselleştirilmiş özellikleri geliştirin

Web kancaları

Pipedrive'daki gerçek zamanlı güncellemeleri uç noktanıza veya tercih ettiğiniz uygulamaya gönderin. Geliştiricilere yönelik Web Kancaları için Rehber belgesine bakın

Önemli alanlar

Ekibiniz için önemli alanları ayarlayarak verilerinizin kalitesini geliştirin

179 ülkede 95.000 şirket tarafından kullanılıyor

Satış uzmanlarına katılın

veya

veya
Demoyu görüntüleyin