Automatyzuj i rozwijaj się

Pozbądź się niepotrzebnej pracy dzięki automatyzacji powtarzalnych zadań administracyjnych i ucz się od sztucznej inteligencji

Asystent sprzedaży

Twój mentor sprzedażowy, kierowany sztuczną inteligencją, zwiększy Twoją wydajność dzięki spersonalizowanym wskazówkom, abyś nie musiał już zastanawiać się co zrobić dalej.

 • Porady dotyczące wydajności

  Otrzymuj zautomatyzowane, bazujące na zachowaniu porady dotyczące tego jak polepszyć swoje wyniki. Dzięki temu wciąż będziesz zwiększał swoje kompetencje bez uczestnictwa w długich szkoleniach czy konsultacjach.

 • Rekomendacje dotyczące automatyzacji

  Przestań tracić czas na ręcznie wykonywanie zadań i skorzystaj z rekomendacji Asystenta sprzedaży. Wskażą one, które funkcje i integracje z aplikacjami wykonają te zadania za Ciebie.

 • Powiadomienia

  Gdy w ustawieniach Twojego konta zajdą większe zmiany, Twój zespół otrzyma powiadomienie od Asystenta Sprzedaży. Dzięki temu wszyscy będą na bieżąco.

 • Wykresy raportu

  Wykresy zwracają Twoją uwagę na dobre i złe trendy w Twoich działaniach. Zobacz co działa dobrze, a co należy zmienić, aby zawsze dążyć do osiągnięcia celów.

Automatyzacja przepływu pracy

Zautomatyzuj powtarzalne zadania, aby stworzyć sprawny proces sprzedaży dla swojego zespołu

 • Powtarzalne zadania

  Zautomatyzuj praktycznie każdy etap swojego procesu sprzedaży. Skonfiguruj wyzwalacze i wymagane działania, następnie pozwól aby automatyzacja wykonywała pracę za Ciebie.

 • E-maile

  Zautomatyzuj spersonalizowane szablony e-mailowe, które będą wysyłane, gdy tworzysz szansę sprzedaży lub przesuwasz szansę wzdłuż etapu lejka sprzedaży, Dzięki temu nie zignorujesz potencjalnych klientów i skupisz się na zadaniach o wysokim priorytecie.

Smart Contact Data

Natychmiast znajduj ważne dane dotyczące kontaktów, które mogą być kluczowe w zamknięciu szansy sprzedaży

 • Dane kontaktowe w jednym kliknięciu

  Wstępnie kwalifikuj potencjalnych klientów za pomocą jednego kliknięcia, pozwalając Pipedrive na gromadzenie obszernych informacji o kontakcie używając jedynie adresu mailowego i publicznie dostępnych danych.

 • Google i media społecznościowe

  Pobieraj dane z Google, LinkedIn, Twittera i innych portali do swojego CRM bez zbędnego przeszukiwania internetu. Następnie, gdy już wiesz więcej o potencjalnych klientach, skontaktuj się z nimi.

Więcej funkcji

Przypomnienia o działaniach z odpowiednim priorytetem

Wybierz dowolną kombinację powiadomień push aplikacji mobilnej, e-mailowych i oprogramowania, aby uzyskiwać przypomnienia o nadchodzących działaniach

Otwarty interfejs API

Z łatwością połącz Pipedrive z innym oprogramowaniem i stwórz niestandardowe funkcje za pomocą darmowego klucza API

Elementy webhook

Wykonuj aktualizacje w czasie rzeczywistym w Pipedrive, które zostaną przekazane na wybraną przez Ciebie aplikację. Zapoznaj się z Poradnikiem o Webhook przygotowanym przez naszych deweloperów

Ważne pola

Popraw jakość swoich danych, ustawiając dla swojego zespołu ważne pola

Używany przez ponad 95 000 firm w 179 krajach

Dołącz do ekspertów sprzedaży

lub

lub
Zobacz demonstrację